Architekci Wnętrz

 

Architekci i Projektanci wnętrz

PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY

Szanowni Państwo,

Pragniemy Państwa zaprosić do współpracy z naszym salonem KAAN MEBLE, który mieści się w Galerii Wnętrz CITY MEBLE w Gdańsku.
Współpraca ta polegałaby na świadczeniu usługi pośrednictwa handlowego opartego na proponowaniu swoim klientom towarów z naszej oferty.
Warunki i szczegóły dotyczące współpracy dostępne są w naszym salonie. Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia warunków naszej współpracy.
Informujemy, że posiadamy bardzo szeroką i urozmaiconą ofertę handlową najwyższej jakości mebli krajowych  i zagranicznych w bardzo przystepnych cenach, które są produkowane
pod indywidualne wymiary i wybarwienia klienta.
Oferujemy meble produkcji włoskiej  i  polskiej, skrzyniowe meble dębowe w 22 kolorach , w lakierach na wysoki połysk oraz wypoczynkowe-tapicerowane, w oryginalnych tkaninach włoskich, niemieckich, hiszpańskich oraz skórach naturalnych.
Posiadamy meble do jadalni, salonu, sypialni, gabinetu, kuchni, zabudowy, przedpokoje, garderoby, wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem i oryginalnym stylem.
Stosowane w nich nowoczesne rozwiązania techniczne oraz starannie dobrane, wyselekcjonowane i sprawdzone materiały gwarantują funkcjonalność i trwałość mebli.
W ofercie naszej frmy znajdują się proste, nowoczesne, geometryczne i modułowe formy mebli, jak i klasyczne.
Udostępniamy Państwu możliwość korzystania i wypożyczania znajdujących się w naszym salonie katalogów 
i próbników.

Gorąco zapraszamy do zakupów w naszym salonie, gwarantując profesjonalizm i zaangażowanie, zmierzające   do pełnego zadowolenia naszych klientów.

Pracujemy dla Państwa 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli .
 
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów prosimy o kontakt na nr tel.  730 900 304   lub   e-mail: kaanmeble@gmail.com
 

 

 
 
 
 
 
UWAGA: Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.